Tipy na darčeky z lásky

Zohnať darček pre kamarátku, či mamu je síce ťažké, ale vybrať ten správny dar pre ženu, ktorú milujete je o čosi ťažší oriešok. Veď jej svojim darom musíte dať najavo ako vám na nej záleží a že ju máte naozaj radi. Ako však vybrať taký dar aby ju zaujal, potešil a nevyprázdnil vám vrecká na dlhý čas? Šperky síce potešia, ale tie to nebudú, pretože ak majú byť kvalitné, tak sú zvyčajne drahé a nemôžete ich kupovať stále.

Šálky v tvare srdcaPreto máme pre vás zopár rád ako svoju polovičku potešiť, a zároveň neprísť o celý svoj majetok. Čo tak napríklad siahnuť po niečom praktickom, ale zároveň originálnom? Ak jej napríklad kúpite krásne šálky v tvare srdca, ktoré do seba dokonale zapadajú, hneď bude vedieť ako ju máte radi a budete si z nich môcť spolu vychutnať skvelý čaj, či kávu. Podobne určite zaúčinkuje i originálna šálka, ktorá má uško v tvare prsteňa. Aspoň kým od vás nedostane ozajstný - zásnubný prsteň, bude si môcť užívať tento.

Ak má žena vášho srdca rada kvety, tak skúste tento krát vymeniť kyticu, ktorá časom zvädne za originálny darček v podobe – Grow me. Ide o kompletné vybavenie a vypestovanie si vlastnej ruže, či inej kvetiny Uvidíte s akou láskou sa o túto rastlinku bude starať a akú bude mať radosť, keď jej vykvitne.

Na pripomenutie vašich spoločných chvíľok môžete svojej partnerke kúpiť ako darček krásny fotorámik. Nechajte sa inšpirovať rôznymi fotorámikmi a rámamy na fotky na internetových stránkach fotoramik.sk.

Ak by ste chceli so svojou láskou prežiť príjemný večer s krásnou atmosférou, tak skúste zabudnúť tento krát na klasické sviečky a stavte na zaujímavejšiu variantu ako napríklad svietiace srdiečko, či ružičky meniace farbu. Prípadne zaobstarajte svetlá do kúpeľa a doprajte svojej polovičke príjemný kúpeľ so všetkým čo k tomu patrí.

Zdá sa vám to málo? Tak teda skúste niečo veľkolepejšie. Dnes totiž máte možnosť dať svojej láske aj hviezdu. Áno, presne tak - hviezdu na oblohe. Stačí je totiž kúpiť darčekovú krabicu – pomenuj hviezdu a jedna z hviezd na oblohe sa bude volať tak, ako bude chcieť vaša vyvolená. Toto na ňu určite zapôsobí.

Veríme, že tieto nápady sa vám zapáčili a pri najbližšej príležitosti urobíte svojej milovanej žene takú radosť ako ešte nikdy. Viac inšpirácii na darčeky z lásky nájdete na stránkach www.igift.sk.