Hrejivé darčeky

Nebojte sa, nepôjde o žiadne erotické darčeky. I keď aj tie majú svoje čaro a môže ženu vášho srdca potešiť. V tejto téme vám chceme poradiť skvelé darčeky, ktorými zahrejete svoju partnerku nielen na srdci, ale aj na tele.

Ak je vaša priateľka, či manželka veľmi zimomravá máme pre vás skvelú radu. Zaobstarajte jej skvelé hrejivé srdiečka, ktoré len vďaka ohnutiu plieška vydávajú teplo až 54°C po dobu 20 – 30 minút. Dajú sa používať opakovane, a tak pri každom použití so vaša partnerka spomenie na vás a na to, ako veľmi ju máte radi a staráte sa o ňu.

Pre zahriatie svojej partnerky počas dlhých zimných večerov môžete využiť aj krásne a originálne papuče v tvare rôznych zvieratiek. Či už má vaša priateľka rada psy alebo tigre, určite jej vyberiete tie pravé papuče, v ktorých sa bude cítiť príjemne.

Ako skvelý darček pre milovníčky čajov pôsobia aj kvitnúce čaje. Tieto chutné, biele či zelené čaje sú výborné nielen chuťou. Pretože po tom ako ich zalejete horúcou vodou čaj rozkvitne do nádherného kvetu. A tak tento darček nielen zahreje, ale aj ulahodí oku každej ženy.

Veľmi dobrým nápadom ako ženu zahriať je pripraviť jej príjemný horúci kúpeľ. Skúste jej ako darček do kúpeľa tento krát pridať originálne ružové lupene, ktoré nielen romanticky vyzerajú, ale aj výborne voňajú. Takýto kúpeľ určite poteší každú ženu. Ak sa vám to zdá málo, tak doplňte tento kúpeľ o romantickú masáž pomocou horúcich masážnych kameňov. Takáto masáž príjemne prehreje a zrelaxuje celé telo. Vaša partnerka sa potom bude cítiť výborne.

Ak ste rozmýšľali nad tým, že svojej partnerke dáte plyšovú hračku, tak zabudnite na klasických medvedíkov a srdiečka. Skúste jej dať originálneho plyšáka s prírodnou náplňou, ktorí príjemne vonia a zahreje. Tieto hrejivé zvieratká sú dostupné v podobe rôznych druhov zvieratiek a po ohriatí v mikrovlnke budú vašu partnerku ohrievať až 2 hodiny.

Výber horúcich darčekov je naozaj široký. Takéto darčeky sú vhodné hlavne v zimných mesiacoch, ale určite potešia vždy. A hlavne zahrejú kedykoľvek budete chcieť. Prezrite si ďalšie hrejivé darčeky na www.igift.sk.